סאב מוגבר 18" BLG Audio BW31-SUB18A 3600W
לעטוף למתנה
מחירים מעולים
מתחייבים למחיר הכי משתלם
מוצרים איכותיים
איכות מוצר מובטחת
שירות אמין
דירוג גוגל 4.9 מתוך 5.0
משלוחים מהירים
1-3 ימי עסקים
איסוף עצמי
ניתן לאסוף מהחנות
תשלום מאובטח
פרוטוקול SSL מוצפן
8 גולשים צופים במוצר ברגע זה!
הBW31 SUB18A הוא סאב וופר מוגבר בגודל 18" המספק עצמה אדירה של 3600W (עצמה מקסימלית) עם רמת SPL של 142db  לאירועים גדולים בי אם מדובר בהופעות או מסיבות.
המותג האגדי BLG AUDIO יצרו רמקול סאב המצויד במגבר CLASS D משובח שמעניק ניצול מקסימלי של היכולת של האלמנט והתיבת עץ אשר יספקו צליל בס נמוך במיוחד , יציב ובעל טון עשיר ובריא של  35Hz – 150Hz
בגב הסאב תמצאו:
  • מתג להפעלה וכיבוי הנורה הקדמית
  • נורות חיווי הכוללות את נורת ההתראה של הLIMITER , נורת POWER, ונורת SIGNAL
  • יצאת XLR לשרשור סאב וופרים נוספים
  • כניסת XLR COMBO לחיבור מקורות סאונד שונים
  • כניסות רשת לתכנות הפרוססיה של הרמקול דרך מחשב
  • צלעות קירור מאסיביות לשמירה על טמפרטורה מאוזנת של הרמקול
  • יציאה וכניסת ספיקון לשרשור והגברה של רמקול פאסיבי נוסף
מפרט טכני:
  • System type: Active subwoofer
  • Power Rating RMS: 1800W
  • Power Rating MAX: 3600W
  • Frequency response-10dB: 35Hz – 150Hz
  • MAX SPL: 131dB / 142dB(Peak)
  • LF Driver: 18" woofer, 4"VC
  • Amplifier type: Class-D
  • Input connectors: XLR or 1/4 Jack
  • Output connectors: XLR Balanced
  • Cooling system: Passive radiator
  • Functions: DSP setup, Low pass, RS485 Network
  • Power Voltage: AC100V – AC240V    50/60Hz
  • Enclosure: 18mm Plywood
  • Dimensions(WxDxH): 520x660x570mm
  • Net weight: 36.5Kg
לדף המוצר – לחץ כאן
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.